ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ (VOLLEY)
Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2013
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2013
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος | ||||||
αα | Ομάδα | Αγ | Ν | Η | Σετ | Β |
1. | ΑΣΚ Λαγκαδά | 13 | 12 | 1 | 38-6 | 37 |
2. | Κεραυνός Ωραιοκάστρου | 13 | 12 | 1 | 38-11 | 34 |
3. | ΜΕΝΤ | 13 | 10 | 3 | 32-14 | 28 |
-. | ΧΑΝΘ | 13 | 9 | 4 | 32-16 | 28 |
5. | Γαλαξίας | 13 | 7 | 6 | 22-22 | 21 |
6. | Μέγας Αλέξανδρος | 13 | 6 | 7 | 21-24 | 17 |
7. | Αριστοτέλης Επανομής | 12 | 5 | 7 | 18-25 | 15 |
8. | Παναθλητικός Συκεών | 12 | 4 | 8 | 16-26 | 13 |
9. | ΒΑΟ | 13 | 3 | 10 | 18-34 | 11 |
10.
|
ΑΟΔ Θερμαϊκού | 13 | 1 | 12 | 10-37 | 4 |
11. | ΠΑΟΚ | 12 | 1 | 11 | 6-35 | 2 |
ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΒΑΟ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΜΕΝΤ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΜΕΝΤ
ΩΡΑ-18:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΧΑΝΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΧΑΝΘ
ΩΡΑ-19:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΒΟΤΣΗ
ΩΡΑ-18:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ...
ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΠΑΟΚ
ΩΡΑ-18:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-Δ.Γ. ΠΕΡΑΙΑΣ
ΩΡΑ-20:15
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΥ...
ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ...
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΒΑΟ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΜΕΝΤ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΜΕΝΤ
ΩΡΑ-18:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΧΑΝΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΧΑΝΘ
ΩΡΑ-19:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΒΟΤΣΗ
ΩΡΑ-18:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ...
ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-ΠΑΟΚ
ΩΡΑ-18:00
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ-Δ.Γ. ΠΕΡΑΙΑΣ
ΩΡΑ-20:15
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣ...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ-Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ-20:00
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΥ...
ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1η | αγωνιστική | 12η |
0-3 | Μέγας Αλέξανδρος - Κεραυνός Ωραιοκάστρου | 1-3 |
3-1 | Γαλαξίας - ΒΑΟ | 3-1 |
1-3 | ΧΑΝΘ - ΑΣΚ Λαγκαδά | 1-3 |
3-2 | ΠΑΟΚ - ΑΟΔ Θερμαϊκού | 1-3 |
2-3 | Παναθλητικός Συκεών - ΜΕΝΤ | 0-3 |
2η | αγωνιστική | 13η |
3-0 | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αριστοτέλης Επανομής | 3-0 |
1-3 | ΒΑΟ - Μέγας Αλέξανδρος | 0-3 |
3-0 | ΑΣΚ Λαγκαδά - Γαλαξίας | 3-0 |
0-3 | ΑΟΔ Θερμαϊκού - ΧΑΝΘ | 0-3 |
3-0 | ΜΕΝΤ - ΠΑΟΚ | 3-0 |
3η | αγωνιστική | 14η |
1-3 | ΧΑΝΘ - ΜΕΝΤ | 3-1 |
3-2 | Αριστοτέλης Επανομής - ΒΑΟ | 3-0 |
0-3 | Μέγας Αλέξανδρος - ΑΣΚ Λαγκαδά | 0-3 |
3-0 | Γαλαξίας - ΑΟΔ Θερμαϊκού | 3-1 |
1-3 | Παναθλητικός Συκεών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου | 1-3 |
4η | αγωνιστική | 15η |
3-0 | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ | . |
0-3 | ΒΑΟ - Παναθλητικός Συκεών | . |
3-0 | ΑΣΚ Λαγκαδά - Αριστοτέλης Επανομής | . |
0-3 | ΑΟΔ Θερμαϊκού - Μέγας Αλέξανδρος | . |
3-0 | ΜΕΝΤ - Γαλαξίας | . |
5η | αγωνιστική | 16η |
3-1 | Αριστοτέλης Επανομής - ΑΟΔ Θερμαϊκού | . |
0-3 | Μέγας Αλέξανδρος - ΜΕΝΤ | . |
1-3 | ΠΑΟΚ - ΒΑΟ | . |
3-1 | ΧΑΝΘ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου | . |
0-3 | Παναθλητικός Συκεών - ΑΣΚ Λαγκαδά | . |
6η | αγωνιστική | 17η |
3-0 | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Γαλαξίας | . |
3-2 | ΒΑΟ - ΧΑΝΘ | . |
3-0 | ΑΣΚ Λαγκαδά - ΠΑΟΚ | . |
1-3 | ΑΟΔ Θερμαϊκού - Παναθλητικός Συκεών | . |
3-0 | ΜΕΝΤ - Αριστοτέλης Επανομής | . |
7η | αγωνιστική | 18η |
2-3 | Αριστοτέλης Επανομής - Μέγας Αλέξανδρος | . |
0-3 | ΑΟΔ Θερμαϊκού - ΜΕΝΤ | . |
1-3 | Γαλαξίας - ΧΑΝΘ | . |
0-3 | ΒΑΟ - ΑΣΚ Λαγκαδά | . |
0-3 | ΠΑΟΚ - Παναθλητικός Συκε'ων | . |
8η | αγωνιστική | 19η |
3-0 | Μέγας Αλέξανδρος - Γαλαξίας | . |
3-2 | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΒΑΟ | . |
3-0 | ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ | . |
3-0 | ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟΔ Θερμαϊκού | . |
0-3 | Παναθλητικός Συκεών - Αριστοτέλης Επανομής | . |
9η | αγωνιστική | 20η |
3-1 | Αριστοτέλης Επανομής - ΠΑΟΚ | . |
2-3 | ΒΑΟ - ΜΕΝΤ | . |
1-3 | Μέγας Αλέξανδρος - ΧΑΝΘ | . |
3-2 | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣΚ Λαγκαδά | . |
3-0 | Γαλαξίας - Παναθλητικός Συκεών | . |
10η | αγωνιστική | 21η |
3-0 | ΧΑΝΘ - Αριστοτέλης Επανομής | . |
0-3 | ΜΕΝΤ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου | . |
0-3 | ΠΑΟΚ - Γαλαξίας | . |
1-3 | ΑΟΔ Θερμαϊκού - ΒΑΟ | . |
3-1 | Παναθλητικός Συκεών - Μέγας Αλέξανδρος | . |
11η | αγωνιστική | 22η |
1-3 | Αριστοτέλης Επανομής - Γαλαξίας | . |
3-1 | ΑΣΚ Λαγκαδά - ΜΕΝΤ | . |
3-0 | Μέγας Αλέξανδρος - ΠΑΟΚ | . |
3-1 | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΟΔ Θερμαϊκού | . |
3-0 | ΧΑΝΘ - Παναθλητικός Συκεών | . |
Παρασκευή 8 Νοεμβρίου 2013
PHOTO GALLERY
ΧΑΝΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
(2013-2014)
(2013-2014)
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ
(2012-2013)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ (2012-2013)
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2012-2013
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)